Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: OEM Digital signage
Sertifika: CE, ROHS, FCC, ISO9001
Model numarası: 43 / 49 / 55 / 65 / 75 / 86/ 100 inç (isteğe bağlı)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: petek karton/tahta sandık
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 1000 Takım/hafta
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: Alüminyum Alaşımlı Çerçeve + Temperli cam Dokunma: Kapasitif dokunuş, 10 puan
İşletim sistemi: Android / Windows I3/I5/I7 İsteğe Bağlı Güncelleme yöntemi: USB tak ve çalıştır, Ağ
Giriş gerilimi: AC 110-240V, 50/60 HZ Garanti: 12 ay
Vurgulamak:

PCAP Dokunmatik Ekran Tabela

,

32 İnç Dokunmatik Ekran Tabela

Ürün Açıklaması

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı

32 inç Duvara Montaj Ağı Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran

 

Bu PCAP dokunmatik ekran serisi 22" ile başlar ve 55"e kadar çalışır.Son teknoloji projeksiyonlu kapasitif etkileşimli teknoloji, mevcut en duyarlı ve hassas dokunma deneyimini sunar.Ticari uygulamalar için tasarlanan PCAP dokunmatik teknolojisi, bir parmak cama dokunduğunda ızgara, temas noktasının koordinatlarını algılarken, bir kapak camı katmanı ile LCD panel arasına bir sensör ızgarası sabitleyerek çalışır.Diğer dokunmatik teknolojilerden farklı olarak PCAP, ekran yüzeyindeki toz veya kalıntılardan etkilenmez, 10 adede kadar temas noktasına izin verir ve üstün optik kalite sunar.

 

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı 0

nsadece ön cam yüzü temperlenmiş, bu da onu daha dayanıklı ve kamu kullanımına uygun hale getiriyor, aynı zamanda oleofobik bir kaplama vermek için plazma ile işleniyor.Bunun anlamı, parmak izlerinin bıraktığı kalıntıları azaltan yüzey yağına ve neme karşı daha dayanıklı olmasıdır.Ayrıca yüzey gerilimini ve sürtünmeyi azaltarak dokunma hareketlerini çok daha yumuşak hale getirerek kullanıcı için genel dokunma deneyimini iyileştirir.Bütün bunlar, genel optik netliğin maksimum seviyede tutulduğu anlamına gelen, aşındırılmış bir cila olmadan elde edilir.

 

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı 1

 

10 adede kadar temas noktasına sahip olmak, her zamankinden daha geniş bir uygulama yelpazesine olanak tanır.Bu tür bir işlevsellik, görüntüleri manipüle etmenize, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapmanıza ve diğer birçok dokunma hareketini gerçekleştirmenize olanak tanır;tıpkı ev tipi bir tablette yaptığınız gibi.Ayrıca, birden fazla kullanıcının aynı anda ekranla etkileşime girmesine izin verir.

 

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı 2

 

178 ultra geniş görüntüleme açısında bir görüntünün kalitesini ve renk derinliğini doğru bir şekilde görüntüler.Geniş açılarda renk doğruluğunda düşme ve kontrast oranında sapma olmaz.Parlak güneş ışığından en zorlu aydınlatma ortamlarına kadar bu ekranlar, gerçeğe yakın görüntüler için nihai renk sıcaklığını yeniden üretmek ve korumak üzere tasarlanmıştır.

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı 3

Panel ayrıca yatay veya dikey yönde montaj için optimize edilmiştir.

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı 4

 

Kullanılan LED arka ışık yalnızca çevre dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda ekranın gelişmiş parlaklık ve kontrasta sahip olmasını sağlar.Bu teknoloji, kullanım ömrünü uzatır ve güç tüketimini yaklaşık %30 oranında azaltır.Bu ışık teknolojisi formu cıva içermez;bu ekranın çevre dostu özelliğini koruyor.

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı 5

Ticari sınıf paneller ve bileşenlerle oluşturulan bu ekranlar, sürekli kullanımda 7/24 çalışacak şekilde tasarlanmıştır;yerli tabletlerin aksine.Panel ayrıca 70.000 saatin üzerinde sürekli kullanım ömrüne sahiptir.Ayrıca yatay veya dikey yönde de kullanılabilirler.

Ekranlar iki işletim sistemli entegre bir PC'ye sahip olmakla birlikte, gerektiğinde harici cihazlar ekleme imkanı da vardır.Cihazınızı VGA veya HDMI (video sinyali için) ve USB (dokunma işlevi için) aracılığıyla ekrana bağlamanız yeterlidir.Ekran daha sonra bilgisayar monitörünüz olarak hizmet edecek ve dokunma işlevi imleci kontrol ederek esasen fareniz gibi davranacaktır.

Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı 6

Bir Ethernet bağlantı noktasına sahip olmanın yanı sıra, yerleşik Wi-Fi sayesinde kablosuz olarak internete bağlanabilirsiniz.

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Ağ Yükseltme PCAP Dokunmatik Ekran Tabela 32 inç Duvar Montajı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.